INWESTOR

WM_logo_kwadrat_small

 

WM SYNERGY DEVELOPMENT to spółka celowa powołana do działalności deweloperskiej.
Założyciele, Krzysztof Wajda i Arkadiusz Miśkowiec, to osoby prowadzące firmy budowlane i posiadające wieloletnie doświadczenie w branży.

Firma STOL-BUD, założona w 2007 roku przez Krzysztofa Wajdę, koncentruje się na kompleksowej budowie domów jedno i wielorodzinnych w Krakowie oraz okolicach. Z każdym rokiem firma poszerza portfolio wykonanych budów, specjalizując się w indywidualnych, często nietypowych i wymagających projektach. Stała kadra, wysoka kultura pracy, terminowość i przede wszystkim bogate doświadczenie pozwoliły firmie wyróżnić się na lokalnym rynku budowlanym, wyrobić markę oraz zaistnieć w segmencie premium.

Arkadiusz Miśkowiec reprezentuje strategicznego partnera WM SYNERGY DEVELOPMENT, założoną w 2009 roku firmę OKNO KONCEPT, która jest  odpowiedzialna za dostarczenie wysokiej klasy stolarki budowlanej we wznoszonych budynkach. Współpraca z renomowanymi producentami takimi jak Oknoplast, Stolbud Koronea czy Novoferm, podążanie za najnowszymi trendami w budownictwie z jednoczesną dbałością o detale i solidnością wykonywanych usług pozwoliły firmie w ciągu 5 lat swojego istnienia zbudować silną pozycję na rynku stolarki otworowej.

Kilkuletnia kooperacja w/w firm przy budowie domów w systemie ‘pod klucz’ zaowocowała stworzeniem spółki WM SYNERGY DEVELOPMENT, która budując obiekty mieszkaniowe jest jednocześnie inwestorem i wykonawcą prac. Jesteśmy pewni, że zapewnienie wysokiego standardu w rozsądnej cenie jest towarem deficytowym na rynku nieruchomości.

Obecnie prowadzimy inwestycję ‘Apartamenty Słoneczne’ w miejscowości Sułków, gm. Wieliczka (przy granicy z miejscowością Tomaszkowice).